Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Єдиний кандидат у мери Харкова йде до виборчкому рахувати голоси

Фото: Константин Немичев / Facebook
Пікетувати виборчком іде єдиний кандидат.

Костянтин Немічев вимагає розслідувати факти фальсифікацій на виборах Харківського міського голови та перерахувати усі голоси.

1 листопада о 17:00 єдиний кандидат від проукраїнських сил, 25-річний голова харківського Нацкорпусу Костянтин Немічев іде під стіни Харківської міської територіальної виборчої комісії (майдан Героїв Небесної Сотні, 19). До виборчкому Немічев запрошує представників засобів масової інформації та громадськість. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Сьогодні незалежні спостерігачі оприлюднили факти фальсифікацій протоколів підрахунку голосів на користь кандидата Ігоря Терехова. До того ж, у Костянтина Немічева та інших кандидатів голоси нахабно вкрали! Вкрали на користь Терехова,  — зазначив Немічев.  — Чекаємо на представників ЗМІ та громадськість під міською ТВК".

Як писав KHARKIV Today, спостерігачі громадянської мережі "ОПОРА" зафіксували факт фальшування протоколу підрахунку голосів. Це сталося на дільниці №631675 (провулок Лиманський у Основ'янському районі).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.