Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Є влучання. На Харківщині можуть розпочати аварійні відключення газу

Росіяни завдали ракетних ударів по газовидобувній галузі у кількох регіонах України.

Окупанти завдали перших ударів по газовим об'єктам Харківської області.

Це відбулося вранці 17 листопада. Внаслідок ракетних ударів по газовидобувній галузі є руйнування. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Ми мали сьогодні ракетні удари по Ізюмському району — це газовидобувна галузь. Ми маємо там руйнування, зараз всі наші підрозділи ДСНС, газовики, працюють над усуненням наслідків цих руйнувань і ми маємо зробити все, щоб стабілізувати газопостачання для нашого населення, для наших підприємств тощо", — розповів він.

Синєгубов не виключає можливість застосування аварійних відключень для стабілізації ситуації. 

"Щодо газопостачання, то внаслідок вранішніх обстрілів у нас ще тиск є, тобто, населення фактично це ще не відчуває. Можливі лише аварійні відключення, для того щоби стабілізувати, умовно кажучи, ситуацію", — попередив голова Харківської ОВА.

Нагадаємо, 17 листопада загарбники завдали чотири ракетних удари по Ізюмському району. Зафіксовані влучання по критичній інфраструктурі. Постраждали троє працівників підприємства. Трохи пізніше, під час огляду місця обстрілу, було завдано ще один ракетний удар, через що поранення отримали четверо співробітників поліції. 

Зранку 17 листопада на більшій території України була оголошена загроза ракетних ударів. За даними розвідки, атака мала знову відбутися на об'єкти інфраструктури. 

Це був перший серйозний удар Росії по газорозподільчій системі України. Удари були нанесені в кількох областях.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.