Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Якою буде погода у Харківській області у вихідні

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Синоптики розповіли про погоду на 13 та 14 листопада.

Максимальна температура повітря становитиме 9 градусів тепла, мінімальна — 5 градусів морозу.

У вихідні на Харківщині опадів не очікується. Вночі буде морозно, вдень повітря прогріється до 9 градусів тепла. Погодні умови у регіоні визначить антициклон "Tilda", який руйнувався, проте знову осів над Сходом України. Про це повідомили KHARKIV Today у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології.

"На сьогоднішній день у нас температури  у межах норми. Та погода, яка спостерігається, звичайно, характерна у цю пору року. Йде у бік похолодання поступово. У вихідні ми будемо під впливом антициклону "Tilda". Тому на нас очікує суха і більш-менш сонячна погода, денні температури трохи підвищаться у порівнянні з попередніми днями. Антициклон трохи руйнувався, тепер знову вимальовується. Завтра буде нами — зокрема, Харківська, Сумська, Полтавська області. Усе Лівобережжя України, більша частина, практично уся Україна охоплена", — пояснила черговий синоптик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У вихідні у Харкові за вакцинацію даватимуть гроші

У суботу, 13 листопада, вночі прогнозують від -2 до +3 градусів, вдень — від +4 до +9 градусів. Північно-західний вітер рухатиметься зі швидкістю 5-10 метрів за секунду. Очікується мінлива хмарність.

У неділю, 14 листопада, вночі обіцяють від 0 до 5 градусів морозу, вдень — від 4 до 9 градусів тепла. Швидкість південно-східного вітру — 5-10 метрів за секунду. Хмарно з проясненнями.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській міській раді доручили комунальним службам готуватися до майбутнього похолодання.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.