Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Якою буде погода у Харківській області наступного тижня

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Синоптики розповіли про погоду з 8 до 12 листопада.

Максимальна температура повітря становитиме 13 градусів тепла, мінімальна — 9 градусів морозу.

Наступного тижня на Харківщині пройдуть дощі, очікується похолодання. Про це повідомили у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології.

У понеділок, 8 листопада, вночі істотних опадів не передбачається, вдень пройде невеликий дощ. Південно-західний вітер рухатиметься зі швидкістю 5-10 метрів за секунду. Вночі температура повітря становитиме від +2 до +7 градусів, вдень — від +8 до +13.

У вівторок, 9 листопада, вночі обіцяють невеликий дощ, вдень — без істотних опадів. Швидкість північно-західного вітру становитиме 7-12 метрів за секунду. Вночі очікується до 7 градусів тепла, вдень – до 9 градусів тепла.

У середу, 10 листопада, без істотних опадів. Швидкість північного вітру досягне 12 метрів за секунду. Вночі прогнозують від -4 до +1 градуса, вдень — 0-5 градусів тепла.

У четвер, 11 листопада, опадів не передбачається. Вітер змінних напрямків рухатиметься зі швидкістю 3-8 метрів за секунду. Температура повітря вночі становитиме 4-9 градусів морозу, вдень — 0-5 градусів тепла.

У п'ятницю, 12 листопада, без опадів. Швидкість північно-західного вітру становитиме 5-10 метрів за секунду. Вночі очікується від -3 до -8 градусів, вдень від +3 до +8.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.