Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Які вакцини від коронавірусу доступні на Харківщині

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
У звільнених населених пунктах регіону відновлюють роботу пункти вакцинації.

Харківська область отримала ще 13 000 доз вакцини Comirnaty.

У деокупованих містах Ізюм та Балаклія, а також Вовчанській і Печенізькій громадах відновили роботу пункти вакцинації від коронавірусу. Усього в Харківській області працює 121 пункт щеплення. У наявності є вакцини Comirnaty та CoronaVac. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Ми отримали ще 13 000 доз вакцини Comirnaty, всі пункти щеплення забезпечені вакциною CoronaVac. Ситуація з COVID-19 не викликає серйозних занепокоєнь", — розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров'я ХОВА Жанна Овчарова.

З початку війни у Харківській області зробили 126 000 щеплень від коронавірусу, за весь період вакцинальної кампанії — майже три мільйони. Знайти пункти вакцинації від COVID-19 можна за посиланням тут.

На Харківщині підготовлено 2121 ліжко для пацієнтів із коронавірусом у 14 медзакладах, у тому числі 300 — для дітей. Кисневих ліжок налічується 1743, наразі 76 із них зайняті пацієнтами.

Як розповіла Жанна Овчарова, цього тижня Харківська область отримала від Міністерства охорони здоров'я України три кисневі станції. Їх передали Обласній дитячій інфекційній лікарні, Балаклійській лікарні та 18-й лікарні Харкова.

Нагадаємо, з листопада в Україні дозволили робити бустерну вакцинацію підліткам від 12 до 17 років. Діти від 14 років можуть вакцинуватися самостійно, школярі від 12 до 13 років повинні бути з батьками.

Як писав KHARKIV Today, у жовтні у Валківській громаді Харківської області через коронавірус ввели масковий режим.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.