Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Які супермаркети і ринки працюють у Харкові

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
У місті відчинені більше 200 супермаркетів.

Зараз у Харкові працюють 210 супермаркетів.

Це — 68% відсотків від їхньої загальної кількості, повідомляють у пресслужбі Харківської міськради. Серед великих торговельно-розважальних центрів частково відновили роботу лише "Україна" на Тракторобудівників та "Нікольський" на Пушкінській — там працює лише перший поверх, інші пошкоджені ракетним ударом.

Працюють 35 з 53 ринків Харкова, у тому числі найбільший — "Барабашово" — який кілька разів від початку війни горів у наслідок обстрілів. Торгівлю на ринку відновили лише частково. 

Як повідомляють у мерії, продукти харчування можна придбати й у мережах невеликих магазинів. У Харкові працюють 70 "Посадів", 64 крамниці "Салтівського м'ясокомбінату" та 130 "Кулиничів".

"Продовжують відновлювати роботу магазини непродовольчих товарів, побутової та електротехніки, будівельних матеріалів та косметичних товарів. Наразі в Харкові працюють 37 магазинів мережі "Eva" та 23 магазини мережі "Prostor", а також шість супермаркетів "Comfy", три супермаркети "Ельдорадо" та один "Епіцентр", — розповіли в міськраді.

Ліки можна купити в 220-ти аптеках. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.