Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Які дороги в Харківській області відремонтують у першу чергу

Балаклія. Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Ремонтні роботи проводитимуть за сприятливих погодних умов.

Дорожники в першу чергу відновлюватимуть логістичні шляхи військового й гуманітарного призначення.

Найбільш проблемними для відновлення є ділянки автодоріг на деокупованій території Харківщини, розташовані ближче до лінії фронту. Там знищені всі виробничі потужності й туди важко доставити будівельні матеріали, однак дорожники розробили шляхи розв'язання проблеми. За сприятливої погоди на цих дорогах почнуть проводити ремонт. Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв в інтерв'ю "Українському радіо. Харків".

"Як тільки нам дозволять погодні умови, ми почнемо приводити ці дороги до ладу, тому що це логістичний маршрут. Наразі в особливому фокусі — логістичні ланцюжки військового та гуманітарного призначення в напрямках міст Вовчанськ, Куп'янськ, Ізюм, селищ Великий Бурлук, Борова. Балаклію ми привели в порядок, Барвінкове — це та територія, що ближче до лінії фронту. І, звісно, Золочів", — сказав Андрій Алексєєв.

Загалом на балансі Служби автодоріг у Харківській області перебуває 2331,7 кілометра державних доріг на Харківщині. З них 1058 кілометрів пошкоджені. Деякі дороги мають легкі пошкодження, деякі пошкоджені сильно, оскільки там велися активні бойові дії. Здебільшого це дороги, розташовані на деокупованих територіях. На сьогодні з 1058 кілометрів доріг орієнтовно ще не відремонтували 172 кілометри. Основні шляхи, які важливі для логістики, вже відновлені. Крім того, відремонтована кільцева дорога у Харкові, яка сильно постраждала від війни.

"Минулоріч ми проробили значний пласт роботи, основні напрямки логістичні ми вже відновили, привели їх до ладу, зробили проїзними. Зокрема, нам дали можливість працювати на харківській кільцевій, де в нас проводилися інтенсивні бойові дії. Наразі, якщо по ній рухаєтесь і якщо ви не місцевий, не бачили якою вона була до того, як ми над нею попрацювали, то можливо й не помітите, що там проводилися якісь інтенсивні бойові дії", — розповів Андрій Алексєєв.

Як писав KHARKIV Today, дорожники проводять аварійний ямковий ремонт бітумно-мінеральною сумішшю на дорогах державного значення у Харківській області, де виникла деформація.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.