Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 травня, 2021 - 17:36

Які дороги відремонтують у Харківській області за програмою Зеленського

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У пріоритеті ремонт Київської траси з двох сторін.

У 2021 році харківські дорожники запланували ремонт 146 кілометрів доріг державного значення. У минулому році в регіоні відремонтували 268 кілометрів доріг.

У пріоритеті у шляховиків ремонт траси М-03 Київ — Харків — Довжанський. Роботи на дорогах державного значення виконують за програмою "Велике будівництво". Про це 7 травня повідомив голова Служби автодоріг в Харківській області Андрій Алексєєв.

"Облаштовані верхні шари покриття на ділянці від Харкова до Донецької області. У цьому році плануємо закінчити нанесення розмітки, встановлення автопавільйонів, знаків, організацію дорожнього руху. Як кажуть будівельники — причесати об'єкт, він вже буде повністю готовий, всі користувачі будуть отримувати задоволення від їзди по цій дорозі", — розповів головний дорожник регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відбувається на перекритому мосту на Об'їзній

За словами Алексєєва, йдуть роботи на відрізку дороги від Полтавської області до Харкова, за цим напрямком провели дві тендерні процедури. Дорожники готуються приступити до робіт і з капремонту ділянки дороги від Харкова до повороту на Новий Коротич.

"Реалізація розрахована на два роки, будемо починати від Нового Коротича і рухатися до Пісочина в цьому році", — уточнив голова Служби автодоріг в Харківській області.

Він додав, потім дорожники планують почати будівництво нової транспортної розв'язки між дорогами М-03 Київ — Харків — Довжанський і М-29 Харків — Перещепине. Вони також займаються проєктом обходу міста Валки, який вимагає викупу земельних ділянок і перенесення стародавніх городищ. Зокрема, триває ремонт Об'їзної, яка знаходиться в украй аварійному стані.

"Ділянки Об'їзної, які ми плануємо зробити в цьому році — від Дергачівської транспортної розв'язки до Бєлгородської транспортної розв'язки, в першу чергу. Ми плануємо зробити їх у всіх шарах асфальтобетону, нанести тимчасову розмітку. Далі ми плануємо під'їзд до аеропорту теж весь перекрити в повному конструктиві, у всіх шарах асфальтобетону, передбачений проєкт — 13 кілометрів. Решта робіт ми будемо проводити в наступному році", — уточнив Алексєєв

Головний дорожник регіону повідомив, що роботи проведуть і в інших напрямках в Харківській області. У напрямку Чугуїв — Печеніги — Великий Бурлук проводять процедуру закупівель, планують привести дорогу в належний стан до самого Великого Бурлука. Уже провели торги на так званому трикутнику Харків — Золочів, Золочів — Максимівка (знаходиться в жахливому стані), який виходить на дорогу Харків — Охтирка. Також йде процедура закупівлі по ділянці дороги Харків — Вовчанськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буде ще гірше. Харківських водіїв просять об'їжджати Об'їзну

Алексєєв пояснив, план з ремонту доріг менш амбітний, ніж у 2020 році. Тоді відремонтували 268,4 кілометра доріг.

"З огляду на те, що ми в усі об'єкти плануємо зайти і виконувати роботи планомірно, у нас зараз план не такий амбітний, як в минулому році. Ми запланували удвічі менше — 146 кілометрів. Тому що ми не хочемо мати шалені темпи, втрачаючи якість. Якщо буде виходити так, що ми вийдемо за цю цифру, буде більше робіт, ми збільшимо ці цифри", — розповів голова Служби автодоріг в Харківській області.

Нагадаємо, роботи йдуть і на дорогах місцевого значення. Підрядники трудяться на восьми напрямках.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.