Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як зміниться навчання у школах Харкова під час "жовтої" зони карантину

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
У місті не залишилося жодної школи чи дитячого садка, де не вакциновані 80% співробітників.

Усі харківські школи і дитячі сади будуть відкриті після переходу на "жовтий" рівень епіднебезпеки. Але у навчальному процесі будуть деякі зміни.

У четвер, 23 вересня, уся Україна перейде на "жовтий" рівень. Глобально навчальний процес у Харкові не зміниться, тому що вчителі виконали необхідну "норму" з вакцинації. За офіційною інформацією, шкіл, де не щепились 80% педагогів, у місті не залишилося.

"У Харкові вже давно немає таких шкіл. Середній рівень вакцинації співробітників шкіл — 86,2%. Це означає, що якісь школи мають рівень вакцинації 80%, якісь 90, а якісь навіть більше. Немає жодної школи, у якій рівень вакцинації був би нижче 80%. До того ж, і співробітники дитячих садів провакциновані — 80 +%. І позашкільні установи. У них навіть 87 +%. Тому ми абсолютно спокійно працюватимемо у "жовтій" зоні. Але з повним дотриманням всіх необхідних умов", — повідомила KHARKIV Today директорка департаменту освіти міськради Ольга Деменко.

Але зміни все-таки відбудуться:

1. Кабінетна система працювати не буде. Це означає, що з четверга діти будуть перебувати стаціонарно у своєму кабінеті, а вчителі будуть ходити по класах.

2. Повинні працювати кілька входів до школи.

3. Дезінфекція на вході і у кожному кабінеті наявність деззасобів.

4. Температурний скринінг для учнів.

За словами Ольги Деменко, днями секретар Харківської міськради Ігор Терехов підписав розпорядження про виділення додаткових коштів для шкіл, садків і позашкільних установ для придбання деззасобів.

Зростання захворюваності серед педагогів і учнів поки немає. Вчителі, які ще не щеплені, роблять за бажанням ПЛР-тести в Інституті Мечникова.

"Багато педагогів перехворіли. Здають ПЛР-тести в Інституті Мечникова. Це справа суто добровільна. Хто бажає їхати, їде. Це безкоштовно. Вчора на всеукраїнському селекторі було відзначено, що Харків один з кращих в Україні з вакцинації у системі освіти", — сказала Деменко.

Нагадаємо, 23 вересня уся Україна перейде на "жовтий" рівень епіднебезпеки. Жорстких обмежень на даному етапі не буде. Детальніше про роботу сфери культури і громадського харчування тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.