Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як у Харкові та області вимикатимуть світло наступного тижня (новий графік)

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Черги змінилися.

Електроенергії не буде по три години на добу. 

Новий графік погодинних відключень світла з понеділка 21 листопада по пʼятницю 25 листопада опублікувало "Харківобленерго". У документі дванадцять черг, як і було раніше. Світло у кожної групи споживачів вимикатимуть на три години в день. Самі черги змінилися. Зокрема, перша черга — з 13:00 до 16:00, для сьомої черги вимкнення починатимуться о 07:00 і завершуватимуться о 10:00, дванадцята черга буде з 12:00 до 15:00. 

Наприклад, тим, хто цього тижня був без світла з 12:00 до 15:00, наступного тижня електроенергію вимкнуть з 13:00 до 16:00. 

Ознайомитися з новим графіком можна на сайті "Харківобленерго" за посиланням. Знайти потрібну адресу в документі допоможе затискання Ctrl+F на клавіатурі, після цього у верхньому правому куті зʼявиться пошуковий рядок, де слід увести назву вулиці. Довгі вулиці Харкова можуть фігурувати у кількох чергах одночасно. 

При цьому графіки не завжди застосовуються так, як планують в "Харківобленерго". Під час масових обстрілів інфраструктурних об'єктів світло вимикається в аварійному порядку 

Нагадаємо, близько 16:00 15 листопада окупанти вдарили по обʼєктам критичної інфраструктури у Харкові та області. Зникло світло. Станом на 17 листопада без світла залишалися біля 20 000 мешканців Харківщини. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.