Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як працює харківський онкоцентр після обстрілу

Фото: Харьковский крот
Онкоцентр не працює на прийом пацієнтів, лікарі надають допомогу в інших медзакладах, онкохворих приймають лікарні Харкова і України.

Усіх пацієнтів, які перебували у Харківському обласному центрі онкології на ранок 24 лютого, пролікували і виписали.

Сьогодні онкохворих приймають у інших лікарнях Харкова і України. Перед тим, як вирушити в іншу медустанову, пацієнти зв'язуються із завідувачами відділень харківського онкоцентру. Про це пише"Суспільне" з посиланням на виконувача обов'язків директора Харківського онкоцентру Віктора Лихмана.

"У нас є комунікація з Полтавою, Дніпром, з іншими регіонами, де це можливо зробити, вони приймають наших пацієнтів без черги, без будь-яких перешкод, надають їм допомогу і хірургічну, і хіміотерапевтичну, і гематологічну, і радіологічну", — пояснив Лихман.

Хірургічні підрозділи перевели до інших клінік Харкова. Зокрема, хірурги та рентгенологи онкоцентру працюють у військовому госпіталі та обласній лікарні, анестезіологи та хірурги — в Інституті хірургії, ендокскопічна служба онкоцентру — в обласній лікарні та Інституті хірургії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати безкоштовну медичну консультацію

Нагадаємо, окупанти обстріляли онкоцентр у Померках (Харків) 27 лютого. За словами Віктора Лихмана, значні руйнування зафіксували у радіологічному корпусі — там пошкоджено дах, стіни, вибито вікна. Снаряди зачепили терапевтичний корпус, найменше постраждав хірургічний корпус. У момент обстрілу пацієнти перебували саме у хірургічному корпусі, оскільки там розташований вхід до підвалу.

"Там були важкохворі, вони потребували кисневої підтримки. Слава Богу, все минулося. Як тільки з'явилася можливість відпускати пролікованих пацієнтів додому, ми це зробили", — сказав Лихман.

На сьогодні у приміщенні онкоцентру знаходяться співробітники зі своїми сім'ями, які залишилися без житла і не мають змоги виїхати.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.