Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як переселенцям отримати медичну картку дитини

Зробити це можна під час війни дистанційно.

Щоб влаштувати дитину до школи на новому місці, потрібно підтвердити її вакцинальний статус.

Жителі, які через війну були змушені виїхати разом із дітьми за межі Харкова чи за кордон, можуть отримати картку профілактичних щеплень дистанційно. Про це повідомили у Харківській міській раді із посиланням на департамент охорони здоров'я.

"Для отримання копії картки профілактичних щеплень дитини (форма первинної облікової документації №063/о) батькам необхідно звернутися з відповідним запитом до лікувального закладу або до педіатра, з яким було підписано декларацію на надання первинної медичної допомоги дитині. Зробити це можна за телефоном, електронною поштою або за допомогою месенджерів (Viber, Telegram)", — пояснили у департаменті охорони здоров'я Харківської міськради.

Замовляючи картку щеплень, потрібно повідомити прізвище, ім'я, по батькові та рік народження дитини.

Як писав KHARKIV Today, щоб отримати допомогу на дитину під час війни, потрібно подати заяву через електронний сервіс Міністерства соціальної політики України. Для цього необхідно мати КЕП — кваліфікований електронний підпис, оформлений через "Дію", або підписати документ через банківську програму, а також свідоцтво про народження дитини.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.