Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як харків'янам дізнатися, коли у квартирі буде опалення

Фото: glavred.info
Старт опалювального сезону в житлових будинках анонсували сьогодні, 14 жовтня.

Telegram-бот дозволяє закріпити за номером телефону кілька адрес.

Дізнатися, коли у будинку включать опалення харків'яни можуть за допомогою смартфона. Для цього необхідно підключитися до чат-боту Kharkiv1562 (@ Kharkiv1562Bot) у Telegram і внести свою адресу. Про це повідомляє міська диспетчерська служба.

"Перед початком опалювального сезону функціонал чат-бота "Kharkiv1562" було розширено, і тепер харків'яни можуть отримати за запитом інформацію про дати підключення до централізованої системи теплопостачання за своїми адресами", — розповіли у диспетчерській службі.

Щоб отримати інформацію необхідно виконати два кроки:

  • Крок 1. Натисніть кнопку "Головне меню";
  • Крок 2. Натисніть кнопку "Дати підключення опалення".

Після чого ви отримаєте дати підключення до централізованої системи опалення для внесених у чат-бот адрес.

чат-бот 1562

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли і чому в Харкові подорожчають продукти, оренда і їжа

Нагадаємо, чат-бот міської диспетчерської служби доступний за посиланням t.me/Kharkiv1562Bot. Також до сервісу можна підключиться у ручному режимі. Для цього потрібно завантажити додаток Telegram, ввести у пошуку "Kharkiv 1562" і вибрати "Kharkiv1562Bot".

Telegram-бот дозволяє закріпити за номером телефону кілька адрес і отримувати інформацію про планові і аварійні відключення у вашому домі.

Раніше KHARKIV Today писав, що "ХТМ"  заявили про старт опалювального сезону в житлових будинках. Опалення у будинку будуть подавати за п'ять етапів. Першими отримають тепло майже 2000 будинків. Для включення опалення сформували бригади, до складу яких увійшли не тільки співробітники "ХТМ", але і КП "Харківводоканал". Старт сьогодні, 14 жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.