Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як харківські випускники отримуватимуть атестати

Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today.
 Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today.
Місто вже замовило документи про закінчення школи.

Для учнів дев'ятих та одинадцятих класів, які тимчасово евакуювалися з Харкова, замовлять свідоцтва та атестати за місцем перебування. У Харкові документи буде анульовано.

Усі випускники Харкова отримають атестати про закінчення школи. Про це повідомили у Харківській міській раді. Як пояснила директорка департаменту освіти міськради Ольга Деменко, для всіх учнів 9-х та 11-х класів Харкова вже замовили свідоцтва та атестати про закінчення школи.

"Якщо дитина поїхала з Харкова до іншого міста, тоді там замовлять ці документи, а у Харкові анулюють", — пояснили у міськраді.

За словами Деменко, на сьогоднішній день у Харкові майже 90% випускників із 98%, які хотіли здавати Зовнішнє незалежне оцінювання, вже підтвердили свою участь у тестуванні.

Нагадаємо, цього року через війну замість Зовнішнього незалежного оцінювання проходитиме мультипредметний тест, який складається із завдань з української мови, історії України та математики. Оцінюватимуться завдання за 200-бальною шкалою. За підсумками тесту школярі вступатимуть до вишів. Усього буде три сесії мультипредметного тесту: у липні основна, у серпні та вересні — додаткові.

Як писав KHARKIV Today, вже опубліковано демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту. Його можна знайти за посиланням.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.