Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як готують штурмові бригади на Харківщині

Фото: ХОВА.
На полігоні триває підготовка "Гвардії наступу".

Добровольці, які вирішили долучитися до контрнаступу ЗСУ, проходять посилені тренування. 

Добровольці штурмової бригади "Спартан" у максимально наближених до реальних умов підвищують тактичні навички, моделюють різні небезпечні ситуації, формують морально-бойові якості, відпрацьовують до автоматизму володіння зброєю. Фото з навчань гвардіців опублікував голова ХОВА Олег Синєгубов.

"Бійці настільки вмотивовані, що вже зараз готові рушити в бій. Справжнім ударним кулаком разом із ЗСУ вони звільнятимуть кожне наше місто та село. Повертатимуть своє. Помстяться окупанту за все", — сказав Синєгубов.

Начальник Східного територіального управління Національної Гвардії України, генерал-майор Олег Сахон повідомив, що частина особового складу зараз на найважчому напрямку російської віййи, інша частина на полігоні.

"Частина нашої бригади зараз виконує бойові задачі в районі Бахмуту. Інша частина разом з інструкторським складом та офіцерами відділень після повернення до місць постійної дислокації проводить активну підготовку нових сформованих підрозділів. Програма тренувань розпочалася з лютого, це досить серйозний вишкіл майбутнього бійця штурмової бригади. Кожному бійцю відведена непересічна роль у виконанні завдання, поставленого Президентом України — відбити агресію ворога та звільнити нашу землю", — наголосив генерал-майор Олег Сахон.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.