Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 травня, 2021 - 18:00

Як буде виглядати дитяча лікарня у Харкові після ремонту

Фото: ХОГА
Під час ремонту використовують новітні технології.

В обласній дитячій клінічній лікарні №1 оновлюють фасад.

Утеплення будівель буде на загальній площі понад 8000 квадратних метрів. Ремонтні роботи в обласній дитячій клінічній лікарні №1 проводять за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це повідомили в Харківській облдержадміністрації.

"Зараз тривають зовнішні роботи. Сюди входять два основних корпуси, в яких постійно знаходяться діти. Ми хочемо не тільки поліпшення умов перебування у лікарні, а й енергоефективності. Зараз тут використовуються новітні технології, які можуть бути доступні при фасадних роботах", — розповіла генеральна директорка лікарні Оксана Піонтковська.

Нові умови у лікарні будуть доступні не тільки дітям та їх батькам з Харківської області, а й пацієнтам з інших регіонів країни.

"Нещодавно, наприклад, був підписаний меморандум між керівництвом Харківської області та Краматорською міською радою щодо надання медичної допомоги дітям. Тому ми раді, що такі умови будуть доступні всім. Тому що це найголовніше — щоб діти були щасливі", — пояснила гендиректорка медустанови.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

За словами представника підрядної організації Владислава Кутового, оновлений енергозберігаючий фасад буде яскраво оформлений.

"Зараз ми проводимо утеплення фасаду, це дасть підвищення енергоефективності та візуально буде виглядати дуже добре і красиво. Думаю, що дітям сподобається", — повідомив Владислав Кутовий.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Два корпуси лікарні не тільки утеплять, а й облаштують дах і вхідні групи.

"Також буде покладена мембранна покрівля — орієнтовно 2300 квадратних метрів. Виконаємо тепло- і гідроізоляцію фундаменту — це невід'ємна складова робіт з ремонту фасадів з вимощенням. Ще будуть зроблені вхідні групи з облицюванням плиткою", — розповів представник підрядної організації.

У 2020 році в лікарні відремонтували внутрішні приміщення. Йдеться про другий поверх, де знаходяться декілька відділень: біохімічна лабораторія, фізіотерапевтичне відділення, УЗД-відділення, реанімація та IV хірургічне багатопрофільне відділення, до якого входять дитяча гінекологія, проктологія, ендоскопічний кабінет, операційна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вікно життя" обладнали в одній з лікарень Харківської області

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

У минулому році стаціонарне лікування в обласній дитячій лікарні №1 отримали 21,5 тисячі дітей. Консультативну допомогу надали близько 35 тисячам дітей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.