Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вирішувати школам: у Харкові ухвалили рішення про форму навчання на найближчий період

Иллюстративное фото: KHARKIV Today
Відбулося засідання Міської комісії з техногенно-екологічної безпеки.

В області рекомендували перевести на "дистанційку" учнів 5-11 класів, у місті дозволили приймати рішення з огляду на ситуацію.

Харківські школи повинні у період карантину проводити моніторинг щодо захворюваності на коронавірус і у разі необхідності переводити учнів 5-11 класів на дистанційну та/або змішану форму навчання, учням 1-4 класів відвідувати школу дозволили незалежно від епідситуації. Відповідне рішення ухвалила Харківська міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Проводити постійний моніторинг стану захворюваності учнів та персоналу закладів освіти. У разі потреби організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання, перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою із внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять у відповідність до рекомендацій Міністерства освіти і науки від 25.01.2022 1/1267-22", — сказано у протоколі засідання комісії, опублікованому на сайті Харківської міськради.

Згідно з протоколом, незалежно від епідемічної ситуації відвідувати заклади освіти дозволили отримувачам дошкільної освіти та учням 1-4 класів, але за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів і щоденного контролю стану здоров'я учнів (вихованців). Стороннім особам відвідувати заклади освіти заборонено.

До того ж, комісія зобов'язала департамент освіти Харківської міськради провести роботу з керівниками науково-методичних центрів загальної, середньої та дошкільної освіти щодо утримання у очній формі від масових заходів та екскурсій.

Як писав KHARKIV Today, 26 січня Міністерство освіти і науки рекомендувало перевести на дистанційний формат навчання через стрімке поширення коронавірусу школи на 14 днів, виші — з 27 січня до 25 лютого. Потім рішення ухвалила Харківська регіональна комісія: учнів 5-11 класів порекомендували перевести на "дистанційку" з 31 січня, студентів — з 27 січня. Дитячі садки та молодша школа (1-4 класи) продовжать працювати у звичному режимі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.