Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Виконання ветеринарно-санітарних правил перевірять на ринках Харківської області

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Попередні перевірки закінчились кадровими рішеннями.

Також планується провести переатестацію працівників ветлабораторій на ринках.

Ринки Харківської області перевірять на дотримання ветеринарно-санітарного законодавства Також Держпродспоживслужба регіону обіцяє провести переатестацію всіх працівників лабораторій ветсанекспертизи на ринках. Про це розповіли у пресслужбі Харківської обласної державної адміністрації.

Повідомляється, що останні два тижні проходили комплексні перевірки лабораторій ветсанекспертизи. Серед найпоширеніших порушень, які вдалося виявити, надходження на ринки продукції без відповідних супровідних документів та реалізація продукції у торгових павільйонах без висновків лабораторії ветсанекспертизи.

За словами в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області Олександра Овчаренка, фахівці виявили "певні внутрішні порушення".

"Вони характерні для всіх ринків, не лише нашого регіону. Але ми принципово налаштовані, щоб у Харкові та Харківському регіоні таких порушень не було", — зазначив Олександр Овчаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьків просять скаржитися на шкільне меню у Харківській області

Перевірки закінчились кадровими рішеннями — призначили нового керівника лабораторії Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. Її очолила Алла Асланова.

"Додаткові кадрові зміни можливі після переатестації всіх лабораторій ветсанекспертизи на ринках регіону. Перевірку мають пройти близько 80 співробітників. До складу атестаційної комісії будуть включені представники місцевого самоврядування, громадських організацій, що спеціалізуються на захисті прав споживачів і безпеці харчових продуктів", — йдеться у повідомленні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.