Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Викладачам Харківського університету затримують зарплати

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Без зарплат за квітень залишились працівники ХНУ ім. Каразіна.

У Держказначействі посилаються на нестачу коштів.

У Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна затримують виплату заробітної плати за квітень. Університет надіслав усі необхідні документи до Головного управління Державної казначейської служби у Харківській області ще 3 травня, проте станом на 18 травня кошти не перераховано. Про це KHARKIV Today повідомила прессекретарка ХНУ ім. Каразіна Лілія Змій.

"Раніше все виплачувалося. Заборгованість існує за квітень цього року. Існує така ситуація, ми дуже сподіваємось на те, що її буде вирішено", — сказала Лілія Змій.

Зазначимо, 16 травня на сайті ХНУ ім. Каразіна опублікували роз'яснення від ректорату щодо виплати заробітної плати в університеті. У документі сказано, що університет звертався з офіційними листами до Харківської обласної військової адміністрації, Міністерства освіти і науки України та Офісу президента. Співробітникам університету всі платіжні документи щодо нарахування зарплати на карткові рахунки були надіслані вчасно.

Окрім зарплати затримують також виплату соціальних стипендій.

Як пояснили у ХНУ ім. Каразіна, ГУ Держказначейської служби у Харківській області кошти за призначенням не перерахувало, посилаючись на відсутність державних коштів під час дії воєнного стану та невизначеність трактування захищених статей видатків.

Нагадаємо, тільки 10% викладачів ХНУ ім. Каразіна поїхали за кордон, решта залишаються в Україні та читають студентам відеолекції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.