Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Впродовж доби вакциною Moderna прищепили понад 5000 жителів Харківської області

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Це рекордний добовий показник з імунізації вакциною Moderna.

Станом на 5 серпня у Харківській області зробили 29 304 щеплення американською вакциною Moderna (старт був 28 липня).

За добу першою дозою вакцини проти коронавірусу Moderna (США) прищепили 5040 жителів Харківської області. Це стало відомо з оновлених даних на сайті Ради національної безпеки і оборони України.

На сьогоднішній день вакцину Moderna отримали 29 304 жителі Харківської області. Крім Moderna, за останню добу у Харківській області використали 302 перших дози вакцини AstraZeneca (Індія і Південна Корея), 1256 доз Pfizer (США) і 1410 доз Sinovac (Китай).

За кількістю використаних вакцин для першої дози за добу Харківська область посідає третє місце в Україні (8008 вакцин). Лідирує Київ, де використали 11 111 доз, на другому місці знаходиться Дніпропетровська область — 10 302.

У Харківській області завершили вакцинацію (отримали дві дози вакцини) 127 655 жителів, впродовж доби другою дозою прищепили 3161 людину.

Як писав KHARKIV Today, 18 липня Україна одержала 2 мільйони 40 доз американської вакцини Moderna. Другу партію розвезуть через певний часовий інтервал для другої дози.

Нагадаємо, до Харківської області вакцина Moderna прийшла 20 липня. 60 000 доз для першого щеплення поставили до обласного аптечного складу.Спочатку нею щепили колективи та професійні групи, з 28 липня стали використовувати для всіх охочих (центри вакцинації у "Нікольському" і "Французькому бульварі").

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.