Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 травня, 2021 - 16:06

"Вона знаходила навіть в найпаршивішій ситуації позитив". У Харкові померла журналістка Маруся Васильєва

На згадку про Марусю Васильєву можуть видати "Мопсохроніки".

15 травня Марусі Васильєвій виповнилося б 48 років.

Померла відома харківська журналістка Маруся Васильєва. Про це повідомили друзі і колеги журналістки.

Марусю Васильєву всі знали як позитивну і чуйну людину. Її життєві історії про свою сім'ю і собак, а також ситуації, в які вона потрапляла, або свідком яких ставала, збирали величезну кількість лайків та коментарів в соціальних мережах.

"Сьогодні не стало Марусі Васильєвої. Дуже світлої людини. Вона знаходила навіть в найпаршивішій ситуації позитив. А її "мопсохроніки" розбавляли депресивну стрічку ФБ. Просто шок! Не віриться абсолютно. Світла пам'ять, Маруся", — написав у Facebook журналіст-розслідувач Харківського антикорупційного центру Павло Новик.

Блогер Олександр Костенко повідомив на своїй сторінці в соцмережах, що вночі Маруся Васильєва написала йому, але потім видалила повідомлення: "Я спав, а вранці прочитав тизер вгорі екрана, тицьнув повідомлення, але воно було видалене.

— Саш, мені напевно знадобиться кисень, — було у видаленому повідомленні.

Я кинувся з'ясовувати у неї подробиці, але Васильєва вже здавалася звичайною Васильєвої, жартувала, бурчала що вночі падала сатурація, але нині обкололи і "легше стало", а нового ПЛР тоді у неї ще не брали. Я нагадав їй свій актуальний номер телефону і навмання закінчив:

— Видужуй там.

А через чверть доби вона померла. Світла пам'ять тобі, Маш".

У журналістки залишилися двоє синів, тато, який практично не бачить, і собаки. Перерахувати допомогу, щоб підтримати сім'ю, можна на картку одного з синів журналістки або батька:

5168 7573 6025 0965 Васильєв Костянтин.

5168 7573 4928 6221 Васильєв Ілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові журналістів і громадських діячів вакцинують від коронавірусу

Друг журналістки Ігор Кедровський запропонував видати класну книжку, в якій будуть розповіді Марусі Васильєвої.

"Вона писала свої "Мопсохроніки".... і не тілько мопсохроніки, у неї дуже багато хороших, різних цікавих текстів !!! Літературного матеріалу там — на хорошу книжку набереться. Думаю, можна трохи напружитися і видати класну книжку. 1. Це буде прекрасна і гідна пам'ять Маші. 2. Грошики від продажів — хороша допомога для сім'ї", — написав Ігор Кедровський в Facebook.

Останній пост на своїй сторінці в Facebook Маруся Васильєва залишила 27 квітня.

"Отзывается на кличку Счастливчик. ПНЕВМОНИЯ!) С другой стороны, у меня прорезались большие голубые глаза, которые раньше скрывались за всем лицом)", — написала журналистка.

Зараз під ним майже тисяча коментарів із співчуттями і спогадами.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.