Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Володимир Зеленський вручив паспорт харківському школяру

Фото: Харьковский городской совет
Учневі ліцею №89 Олександрові Гармашу виповнилося 14 років.

Хлопець закінчив сьомий клас. 

Паспорти громадянам України, яким виповнилося 14 років, вручив президент Володимир Зеленський. У церемонії в Маріїнському палаці взяли участь діти військовослужбовців, які боронять державу, героїв, котрі віддали життя у боях за Україну, та школярі, які були змушені залишити дім через війну.

"Серед них був харківський учень Олександр Гармаш, який закінчив сьомий клас Харківського ліцею №89. Школяр — вже переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та інформатики, обласного фестивалю комп'ютерної графіки та анімації у номінації "Scratch-проекти", — повідомили у департаменті освіти Харківської міської ради. .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший клас під час війни. Скільки дітей планують вперше піти в школи на Харківщині

Під час вручення документів Володимир Зеленський зазначив, що паспорт громадянина України символізує силу. Його знають і поважають у всіх країнах світу і навіть там, де не мають свободи сказати про це відкрито. Голова держави нагадав: Україна переживала різні періоди у своїй понад тисячолітній історії — піднесення й спади, перемоги та втрати, героїзм і спокій.

"Але не було жодного періоду, коли б ми втратили нашу національну силу — нашу українську любов до свободи, наше особливе відчуття незалежності й нашу міцність — усе те, що вповні проявилося саме зараз, коли ми воюємо за майбутнє для України, за майбутнє для всіх вас", — поінформував президент.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.