Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Володимир Зеленський подякував харківському спецпідрозділу

Скрін: Володимир Зеленський
Бійців із Харкова президент згадав у відеозверненні.

Харківські розвідники боронять Донеччину.

У вечірньому відеозверненні 27 березня Президент України Володимир Зеленський звернувся до бійців харківського спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України Kraken. Він подякував їм за роботу у місті Бахмут. Відповідне відеозвернення опубліковане в офіційному Telegram-каналі Володимира Зеленського.

"До речі, хочу подякувати бійцям нашої розвідки за потужну роботу сьогодні в Бахмуті. Підрозділ Kraken, як завжди, на висоті. Молодці, хлопці!", — сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова ГУРу Буданов брав участь у звільненні села на Харківщині

Учора, 27 березня, президент проводив засідання Ставки вперше на виїзді — у Дніпрі, звідти він і записав відеозвернення. До цього голова держави відвідав Марганець, Нікополь, Запоріжжя. Президентові доповіли командувачі оперативних напрямків про військову обстановку. На засіданні були генерали Олександр Сирський та Олександр Тарнавський.

"Обговорили на Ставці загальну ситуацію у прифронтових районах, укріплення й захист наших рубежів по всій протяжності фронту — від Херсонщини до Харківщини. Кожен командувач розуміє, що ворог повинен відповідати за кожен удар по наших містах і селах, по наших людях", — розповів Зеленський.

Зазначимо, 26 березня спецпідрозділ Kraken розповів про операцію на Соледарському напрямку (Бахмутський район Донецької області), яку проводив у січні 2023 року. Нічна штурмова група Kraken та артилеристи знищили передовий пункт управління окупантів.

Як писав KHARKIV Today, 12 березня бійці спецпідрозділу ГУР Міноборони Kraken знищили дві автономні вежі спостереження "Муром" у Брянській та Курській областях.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.