Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Водопостачання після аварії відновили в одному з районів Харкова

Фото: Харьковский горсовет
Співробітники КП "Харківводоканал" завершили ремонт трубопроводу.

На трубопроводі на вулиці Варварівській (Московський район Харкова) утворилася тріщина, мешканців будинків відключили від водопостачання майже на добу.

О 16:00 13 січня повністю відновили водопостачання мешканцям будинків на Тюринці. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківводоканал" із посиланням на заступника генерального директора з експлуатації водопровідного господарства — директора комплексу "Харківводопостачання" Владлена Волкова.

"Усі ремонтні роботи на вулиці Варварівській завершено. Водопостачання до всіх будинків і соціальних об'єктів Тюринського житлового масиву повністю відновлено", — сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові знизився тариф на холодну воду і каналізацію

Як писав KHARKIV Today, 12 січня близько 18:00 на вулиці Варварівській (Московський район) сталося пошкодження на трубопроводі діаметром 200 мм. На період ремонту припинили водопостачання у селищі Тюринка. Під час діагностики на трубопроводі виявили тріщину. Воду мешканцям підвозили автоцистернами КП "Харківводоканал", поновити водопостачання планували до 21:00 13 січня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.