Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Внаслідок ракетного удару по підстанції "Укренерго" на Харківщині загинули диспетчери

Фото: Укренерго
Світлана Курилович та Олександр Холодний були на чергуванні.

Диспетчери були на чергуванні, коли загарбники влучили по підстанції.

Внаслідок ракетного удару по підстанції "Укренерго" на Харківщині загинули диспетчери Світлана Курилович та Олександр Холодний. Про це повідомили в компанії "Укренерго".

"Це було їхнє чергування, і вони були на робочих місцях. Всі пів року війни вони безвідмовно виконували свої обовʼязки, підтримуючи роботу підстанції, від якої залежало енергоживлення кількох регіонів України та сотень тисяч людей", — сказано у повідомленні.

Як розповіли в "Укренерго", Світлана Курилович працювала на підстанції 30 років. Вона була електромонтером, останні роки працювала на посаді диспетчера. У неї залишилася 23-річна донька.

Олександра Холодному було 23 роки. Працювати на підстанції він почав два роки тому, після отримання диплома бакалавра у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут", закінчив Харківський технічний ліцей №173. Олександр був електромонтером, закінчив магістратуру, потім працював диспетчером. У нього залишилися батьки.

В компанії "Укренерго" згадують Світлану Курилович як досвідчену, відповідальну, цілеспрямовану та всміхнену жінку, Олександра Холодного запам'ятають уважним до деталей та відмінним молодим спеціалістом.

Енергетики продовжують відновлювати об'єкти критичної інфраструктури, які пошкодили окупанти.

"Попри наш біль, ми продовжуємо працювати. Відновлення варварськи пошкодженої цивільної енергетичної інфраструктури триває", — зазначили в "Укренерго".

Як писав KHARKIV Today, увечері 11 вересня після обстрілу окупантами ТЕЦ-5 та Зміївської ТЕС у Харкові зникло світло одночасно у всіх районах, виникли проблеми з водопостачанням. Припинення електропостачання також сталося в сусідніх Полтавській та Сумській областях.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.