Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Власник харківського пансіонату, де загинули 15 людей, заплатив мільйон і вийшов із СІЗО

Фото: KHARKIV Today
Славік Акопян вийшов із слідчого ізолятора.

Інші обвинувачені в загибелі людей в пансіонаті залишаються під вартою без права внесення застави.

Власник пансіонату для літніх людей "Золотий час" у Харкові, де під час пожежі у 2021 році загинули 15 людей, Славік Акопян вийшов зі слідчого ізолятора під заставу розміром 1 мільйон 40 тисяч гривень. Про це пише "Суспільне" з посиланням на прессекретаря Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенка.

Раніше Акопян перебував під вартою без права внесення застави. Однак його адвокати подали апеляційну скаргу до суду, й суд дозволив змінити міру запобіжного заходу. Зараз справа Акопяна перебуває в Київському районному суді Полтаві.

"Його захисниками було подано апеляційну скаргу, і 28.07.2022 судом постановлено нову ухвалу, якою визначено розмір застави — 1 мільйон 40 тисяч гривень. Цю суму обвинувачений вніс і його звільнено з-під варти", — сказав Чубенко.

За місяць прокурори подали касаційну скаргу, в якій вимагали скасувати рішення щодо застави для Акопяна, однак суд не задовольнив її.

сл
Славік Акопян. Фото: Суспільне

Як писав KHARKIV Today, 21 січня 2021 року в приватному пансіонаті "Золотий час" сталася пожежа. У будівлі виявили 15 загиблих, п'ятеро осіб постраждали. Через чотири дні помер ще один постраждалий, проте в міськраді запевнили, що причина  не наслідок пожежі.

Чотирьох підозрюваних у пожежі 23 січня Київський районний суд Харкова взяв під варту без права внесення застави. Це — адміністратор Ігор Мирончук, керуючі Ольга і В'ячеслав Кравченки (орендарі), власник будинку, в якому розміщувався пансіонат, Славік Акопян.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.