Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Власник кафе незаконно захопив земельну ділянку у Харківській громаді

Фото: Харківська обласна прокуратура
Зараз чоловік переховується від слідства.

Чоловік незаконно захопив земельну ділянку у селищі Бабаї Харківського району.

За даними слідства, чоловік має кафе з адміністративними приміщеннями у Бабаях. Однак минулого року він захопив сусідню земельну ділянку, яка є власністю держави і мала б використовуватись Службою відновлення та розвитку інфраструктури Харківщини. Для нібито "законного" оформлення ділянки чоловік звернувся до інженера-землевпорядника, той погодився на роботу. 

"Навесні 2023 року він замовив у інженера-землевпорядника технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування обʼєктів туристичної інфраструктури та закладів харчування. Інженер-землевпорядник спеціально та цілеспрямовано змінив координати поворотних точок меж земельних ділянок, змістивши їх на площу самовільно зайнятої земельної ділянки", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі. 

Інженеру-землевпоряднику оголосили підозру у травні. Після отримання технічної документації власник кафе почав будувати нові приміщення. Слідчі встановили, що він завдав шкоди Службі відновлення та розвитку інфраструктури на суму понад 500 000 гривень. Тепер власник кафе переховується від слідчих.

"Правоохоронці викрили "схему". Наразі чоловік переховується від слідства на території України. Вирішується питання щодо оголошення його у розшук", — повідомили у прокуратурі.

Підприємця підозрюють у самовільному зайнятті земельної ділянки, самовільному будівництві, підбуренні до зловживання своїми повноваженнями.

Як писав KHARKIV Today, у фермерів на Харківщині забрали земельну ділянку площею майже 200 гектарів. Ділянка розташована на кордоні з країною-агресором.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.