Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Візьміть карту": міністр оборони України про можливий наступ на Харків

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Окупанти продовжують нарощувати сили на Донбасі.

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про можливий наступ окупантів на Україну, зокрема на Харківщину.

За словами Олексія Резнікова, наразі ударних угруповань російських окупантів для можливого наступу на Харківську область не зафіксовано. Але це не означає, що їх не зможуть сформувати. 

"Багато інформації було про напад вночі. Ніякого нападу не відбулося. Важливо слухати офіційну  позицію Генерального штабу. Коли вам кажуть про Харків, Чернігів, Суми, візьміть карту, подивіться, що там немає ударних угрупувань з того боку. Це не означає, що вони там не з'являться, коли приймуть таке рішення.  Усіх закликаю до критичного мислення і не піддаватися панічним інфорамційним забросам, бо якраз для цього  і робиться, щоб у нас був емоційно нестійкий фон", - сказав Резніков 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни можуть знову піти на прорив на Куп'янському напрямку — розвідка

Інформацію про дії на фронті надає Генеральний штаб Збройних сил України. Міністр оборони закликав вірити лише офіційній інформації. Генштабу буде відомо про наміри окупантів, у тому числі про формування ударних угруповань. При цьому, Олексій Резніков нагадав, що росіяни люблять символізм, тому у лютому, до річниці вторгнення, очікується тиск із боку Росії.

"Ми все одно, звісно, очікуємо можливих наступів з боку росіян, тому що лютий, вони люблять символізм - 24 лютого буде рік, як розпочалася ця навала, відкрита стадія українсько-російської війни, яка розпочалася 2014-го року... тому очікуємо цього тиску. Ми готові, ЗСУ готові, Ставка Верховного головнокомандувача постійно тримає на контролі, тому якихось неочікуваних речей для нас", — зазначив міністр оборони України Олексій Резніков.

Як писав KHARKIV Today, раніше голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомляв, що окупанти проводять маневри на кордоні та скупчуються біля лінії фронту на Куп'янському напрямку. Обстріли прикордонних населених пунктів почастішали.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.