Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Військові говорять про загострення на Куп'янському напрямку

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Росіяни мали успіхи одночасно на кількох відтинках на Харківщині та на кордоні області з Луганщиною.

Російська армія не полишає спроб прорватися до правого берегу Оскола та знову окупувати місто Куп'янськ.

Останніми днями окупанти просуваються на кордоні Луганщини та Харківщини. Удень 8 жовтня аналітики DeepState повідомили, росіяни окупували село Стельмахівка, яка знаходиться за кілька кілометрів від села Лозова у Борівській громаді Харківщини.

Також є успіхи у росіян на Куп'янському напрямку. Про це повідомляє автор Телеграм-каналу "Офіцер+" лейтенант Збройних Сил України позивний "Алекс".

"На Куп’янському напрямку загострення обстановки, яке також потребує уваги та вирішення. Противник мав раніше успіхи в районі Першотравневого, а в населеному пункті Вишневе потроху починають проникати ворожі ДРГ", - повідомив військовослужбовець.

Учора голова Борівської громади Олександр Тертишний повідомив Kharkiv Today про те, що росіяни перебувають за кілометр від села Вишневе, про яке якраз говорить позивний "Алекс". 

"Найближче село Вишневе, але там немає уже населення цивільного. Потім Загризове, десь кілометри три-чотири на Куп'янському напрямку, у районі Кругляківки, межує з Кругляківкою. Вишневе на вчора було на ранок кілометр, але там немає людей цивільних. Воно давно уже пусте, вони виїхали декілька місяців тому, воно вже там на передовій давно знаходиться", — розповів Тертишний.

Також учора медіа "Думка" повідомляло, що росіяни продовжують просування і вже зайшли на околиці села Кругляківка Куп'янського району, що розташоване на самому березі Осколу. На цьому відтинку армія РФ захопила село Піщане та упевнено просувається, намагаючись перерізати плацдарм Сил Оборони України.

Ще наприкінці вересня, як писав Kharkiv Today, росіяни взяли під вогневий контроль важливий логістичний маршрут ЗСУ на Куп'янському напрямку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.