Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Виставка Харківської школи фотографії відкриється у центрі міста

Фото: соцсети
На виставці можна буде побачити фотографії, зроблені півстоліття тому.

Герої робіт — фотографи та їх найближче оточення.

У п'ятницю, 28 травня, в "ЄрмиловЦентрі" відкриється виставка Харківської школи фотографії "Автор у грі". До експозиції увійдуть роботи, які робилися з 1960 до 2010 роки.

"Автор у грі" — масштабний виставковий проєкт, який познайомить глядача з історією Харківської школи фотографії як історією спільноти, де сам фотограф, відмовляючись від ролі стороннього, незаангажованого спостерігача, є одним з головних об'єктів, навколо якого розвиваються фотографічні практики. До експозиції увійдуть окремі роботи і серії, герої яких автори і їх найближче оточення, документація перформансів та акцій, що охоплюють проміжок від 1960-х до 2010-х років", — розповіли організатори виставки.

Прізвища фотографів, чиї роботи покажуть глядачеві, добре відомі харків'янам і далеко за межами Харкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові влаштують перфоманс з творами Бетховена

Виставковий проєкт — результат дослідницької роботи команди Музею Харківської школи фотографії (MOKSOP) — інституту, заснованого у 2018 році, чия діяльність спрямована на збереження, вивчення і популяризацію сучасної української фотографії.

Відкриття виставки заплановано на 18:00. "ЄрміловЦентр" знаходиться за адресою: площа Свободи, 4 (головний корпус ХНУ ім. Каразіна)

Раніше KHARKIV Today писав, що на вулицях Харкова поставили десять розписаних піаніно за проєктом ArtPiano - це частина Kharkiv Music Fest. Майже всі вони знаходяться у центрі міста. Зіграти на музичних інструментах можна буде до вересня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.