Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 травня, 2021 - 15:34

Випускні у Харківській області: що рекомендує МОН

Фото: KHARKIV Today/Константин Чегринский
Від будь-яких масових заходів просять утриматися.

Рішення про проведення випускних приймають керівники навчальних закладів.

У цьому навчальному році школам пропонують утриматися від будь-яких масових заходів, з огляду на протиепідемічні вимоги через коронавірус. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

"На період дії карантину запропоновано утриматися від проведення будь-яких масових освітніх, спортивних і культурних заходів у всіх навчальних закладах, екскурсійних поїздок, виїздів груп учнів і студентів у туристичні подорожі і так далі, а також вжити невідкладних заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу. З огляду на зазначене, рішення про проведення випускних вечорів, відповідно до повноважень, приймають керівники навчальних закладів", — розповіли у Міністерстві освіти і науки інформаційному агентству "Укрінформ".

Ці рекомендації надавали на місця листом міністерства від 19 жовтня 2020 року "Про вжиття заходів протидії поширенню COVID-19". Також рекомендації зі створення безпечних умов для організації роботи установ загальної середньої освіти у цьому навчальному році викладені у листі Міністерства освіти і науки до структурних підрозділів від 5 серпня 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Останній дзвінок буде не у всіх школярів Харківської області

Нагадаємо, у Харківській області останні дзвінки, в основному, продзвенять 4 червня. За словами заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Романа Семенухи, від лінійок і випускних у цьому навчальному році рекомендують відмовитися.

У Харківській міськраді повідомили, що кожна школа може автономно приймати рішення про формат лінійки і останнього дзвоника.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.