Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Відомі харківʼяни привітали рідне місто зі святом

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
23 серпня — День Визволення Харкова з німецької окупації.

Для привітання обрали рядки тексту письменника Сергія Жадана. 

Відомі харківʼяни записали відеозвернення на підтримку міста. Співаки Володимир Дантес, Марія Бурмака, Сергій Бабкін, Олег Михайлюта "Фагот", директорка консалтингової агенції Say&Co Олександра Саєнко та Сергій Жадан зачитали рядки тексту письменника про Харків. 

"На передмістях довкола Харкова літо глибоке й стигле — зелень, наче вибухнула й поволі осідає, тьмяніє, наткнувшись у повітрі на перші прояви осені. Повітря по дощах гаряче, проте пройняте вологою. На вихідних важко позбутись ось цього відчуття базарних днів — люди навіть до супермаркета приїздять поважно, аби скупитись, але, разом із тим — аби когось побачити, з кимось поговорити. На блокпостах теж якось спокійно, навіть ліниво, іде звична робота, до якої вже всі встигли звикнути. В озері бовтаються діти, стоїть веселий відчайдушний крик, що час від часу уривається строгими зауваженнями батьків, які ховаються в тіні. Над озером дві білі смуги поволі тануть у сонячному мареві — чи то літак пролетів, чи то ППО спрацювала. Увечері пахне лісом. Зелень зовсім темніє. В небі гостро сяє золотий місяць. Всі розходяться домами, сподіваючись на тиху ніч. З Харкова передають про перші прильоти. На передмістях поки що чути лише сентиментальних вечірніх псів. Відпочивайте, друзі. Завтра прокинемося ще на один день ближче до нашої перемоги", — сказали на відео відомі харківʼяни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Дня Харкова Ігор Терехов опублікував відео про історію та сучасність міста

Відзначимо, крім цього, співак Володимир Дантес незвично привітав Харків — зробив татуювання із телефонним кодом міста. На руці харківʼянина тепер є цифри 057 та літери ха. 

Фото: Instagram stories/Володимир Дантес
Фото: Instagram stories/Володимир Дантес

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.