Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Відключення води у центрі Харкова перенесли

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
вода, кран. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
У Київському і Шевченківському районі воду відключать наприкінці серпня.

У "Харківводоканалі" заявили, що перенесли роботи на водопровідних мережах через непередбачену виробничу ситуацію.

Проведення планово-попереджувальних робіт на водопровідних мережах у частині Шевченківського та Київського районів перенесли з 4 на 26 серпня. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківводоканал".

Нагадаємо, холодну воду в частині Шевченківського та Київського районів  планували відключити з 8:00 4 серпня до 12:00 5 серпня.

Без води повинні були залишитися жителі частини Шевченківського району, обмеженої провулком Класичним, вулицею Клочківською, територією зоопарку, узвозом Клочківським, вулицею Клочківською, вулицею Космічною, проспектом Науки, вулицею Мінською, Саржинською, Рязанською, Мінською, територією парку Горького, вулицею Сумською до провулка Класичного .

У частині Київського району холодну воду планували відключити у провулку Театральному, на вулицях Потебні, Маршала Бажанова, Куликівській, у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут", на вулиці Труфанова, узвозу Весніна, провулку Стельмаха, 2-му в'їзду Будівельному, 3-му в'їзду Челюскінців, 1-му Омському провулку, 2-му Омському провулку, вулиці Вологодській, Тахіаташській, в'їзду Вологодському, вулицях Вологодській, Омській, Пушкінській, на заводі "ФЕД", вулиці Сумській до провулка Театрального.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.