Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Від удару "Іскандером" на Харківщині загинув рибалка

Фото: Сергій Болвінов
Двоє рибалок приїхали з Харкова до Чугуївського району.

Російський "Іскандер" влучив на берег річки Сіверський Донець.

Чоловік, який загинув під час обстрілу Чугуївського району вночі 11 червня, був рибалкою. Як розповів начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов, у момент обстрілу неподалік дамби рибалили двоє чоловіків. Один із них загинув, інший постраждав, його ушпиталили. Чоловіки приїхали на річку з Харкова. Загиблий працював водієм, у нього залишилися двоє дітей.

"Обидва приїхали на відпочинок з Харкова та обрали тихе місце на річці поблизу Есхара. У загиблого чоловіка залишилося двоє дітей, сам він працював водієм в дорожній компанії, а родина зараз в Ірландії. Нагадую та хочу знову застерегти: росіяни роблять все, щоби залякати та максимально тероризувати та вбити цивільних. На цьому узбережжі не було жодного військового об'єкту, техніки. Але ворог свідомо б'є по таких місцях. Закликаю всіх бути максимально обережними", — зазначив Болвінов.

Як писав KHARKIV Today, "Іскандером" росіяни били по Новопокровській громаді Чугуївщини. Обстріл здійснили о 1:19 11 червня. Балістична ракета влучила в землю.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.