Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Від ракетного удару по Лозовій пошкоджено понад 1000 квартир

Фото: Сергей Зеленский /  Facebook
Ракета потрапила до Будинку культури.

Поранення отримали вісім людей.

Про пошкодження через ракетний удар по Лозовій 20 травня повідомив голова Лозівської громади Сергій Зеленський.

"Вчора трагічний день був для нашої Лозовщини. Місто Лозова було обстріляно ракетами. Пошкоджено культурний центр — серце культури нашої громади. Пошкоджено низку об'єктів медичної інфраструктури. Багато лиха ця ракетна небезпека завдала нашим лозовчанам. За квартирами, пошкоджено більше тисячі квартир та частину приватного сектору. Пошкоджено об'єкти освіти. Вісім людей поранено, сьогодні вони знаходяться на стаціонарі, їм надано першу допомогу та повне медичне обслуговування Ми бачимо, що рашисти не шкодують ні інфраструктуру, ні житлові масиви. З цих восьми людей одна дівчинка, 11 років. Про що можна говорити з цих питань?", - сказав мер Лозовий.

Дом культуры в Лозовой после попадания ракеты. Фото: Facebook/Сергей Зеленский
Будинок культури у Лозовій після влучення ракети. Фото: Facebook/Сергій Зеленський

Сергій Зеленський попросив тих, чиє майно постраждало від обстрілу, подати заявки на допомогу.

"Сьогодні створено робочу групу, яка займається виявленням пошкоджених об'єктів, визначатимемо збитки... Лозовчани, хотів би звернути увагу на те, щоб у найкоротші терміни визначилися, подали відповідні заяви через Центр надання адміністративних послуг з матеріальних збитків, які у нас був, в результаті не тільки вчорашнього дня, а й попередніх випадків ракетного обстрілу, на всій території нашої громади. Тому що є справді підтримка держави, підтримка області і максимум робиться для того, щоб виділити відповідні кошти і все відремонтувати", - пояснив голова Лозовської. громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За добу від обстрілів окупантів постраждали 20 жителів Харківської області

Нагадаємо, близько 15:00 20 травня ворожа ракета потрапила до будівлі Будинку культури в Лозовій. Будівля частково зруйнована, горів утеплювач покрівлі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.