Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Від поранень померли два захисники з Харківщини

Олександр Кошман. Фото: Коломацька громада
Про смерть військових повідомили у Коломацькій та Слобожанській громадах.

Захисники з Харківської області Олександр Кошман і Дмитро Жилка після важких поранень померли у лікарнях.

4 лютого у Військово-медичному клінічному центрі північного регіону (Харків) від отриманих бойових травм помер військовий із Коломацької громади Олександр Кошман. Йому було 48 років.

"Схиляємо голови перед світлою пам'яттю Героя, який віддав життя за Україну. Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо біль їх непоправної втрати. Нехай Господь прийме його світлу душу й оселить там, де праведні спочивають. Вічна пам'ять та слава Герою!", — повідомили у Коломацькій територіальній громаді.

Олександр Кошман народився 13 грудня 1974 року. Виріс у селі Різуненкове. Потім одружився та переїхав до селища Вільшани. На дев'ятий день повномасштабного вторгнення його мобілізували. У Збройних силах України служив стрільцем 2-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти військової частини А7378.

загинув
Олександр Кошман. Фото: Коломацька громада

Про смерть Дмитра Жилки повідомили у Слобожанській селищній раді. Дмитро Жилка народився 18 серпня 1982 року у селищі Слобожанське. Навчався у місцевій гімназії, у 2001 році закінчив Харківський житлово-комунальний технікум. 

Згодом військовий пройшов строкову службу та влаштувався на Зміївську ТЕС. Працював машиністом-обхідником із котельного устаткування. З 2014 по 2015 рік Дмитро Жилка брав участь в АТО, служив у Луганському прикордонному загоні, він є учасником бойових дій.

На початку березня Дмитро Жилка пішов добровольцем захищати Україну від загарбників. Він був командиром стрілецького відділення військової частини А7041 209-го батальйону 112-ї окремої бригади територіальної оборони.

14 грудня 2022 року Дмитро Жилка отримав поранення біля міста Бахмут у Донецькій області. 6 лютого 2023 року він помер у Київській міській лікарні. Попрощаються з бійцем 10 лютого.

"Слобожанська селищна рада висловлює щирі співчуття матері Валентині Дмитрівні, сину Данилу, всій родині з приводу непоправної втрати. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі", — зазначили у Слобожанській селищній раді.

загинув
Дмитро Жилка. Фото: Слобожанська селищна рада

Як писав KHARKIV Today, на Богодухівщині попрощалися з військовими Василем Курільонком та Миколою Гарбузом. Василь Курільонок отримав смертельне поранення, Микола Гарбуз помер у шпиталі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.