Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Від коронавірусу в Харкові не помер жоден вакцинований пацієнт

Фото: Суспільне Харків
Серед госпіталізованих з вакцинацією близько 3% хворих.

Рівень захворюваності у Харкові протягом тижня зріс на 17%.

Серед померлих від коронавірусу в Харкові немає жодного вакцинованого хворого. Про це з посиланням на заступницю Харківського міського голови Світлану Горбунову-Рубан повідомляє пресслужба мерії.

Водночас у медичних установах Харкова всього близько 3% хворих з діагностованим коронавірусом робили щеплення проти COVID-19. У мерії кажуть, що "вакциновані люди мають хороші шанси успішно впоратися з хворобою".

За офіційною інформацією, упродовж останнього тижня рівень захворюваності на коронавірус у Харкові зріс на 17%. На позаминулому тижні на COVID-19 захворіла 921 людина, а минулого — 1108. На лікуванні у медичних установах знаходиться 281 чоловік, з яких вакциновані всього дев'ятеро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні ввели ковід-сертифікати: як і коли вони будуть працювати

За даними мерії, більше, ніж утричі зросла захворюваність серед дітей. Так, у 2020 році на коронавірус хворіло 5% неповнолітніх від загальної кількості хворих, то у цьому році — 16%.

Як розповів KHARKIV Today директор Харківської обласної інфекційної лікарні Павло Нартов, вакциновані хворі поступають до "інфекціонки" з липня. Наприклад, минулого тижня в реанімації була людина, яка вакцинувалася російським "Супутником".

У мерії харків'ян запрошують до пунктів вакцинації, які працюють у кожній поліклініці. Всього у медичних установах міста працює 34 пункти вакцинації (57 кабінетів). Також отримати щеплення можна у торгово-розважальних центрах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще у трьох торгових центрах Харкова почали щеплювати проти коронавірусу

"Є  AstraZeneca, CoronaVacі Pfizer для вакцинації першою і другою дозою, і є Moderna для другої дози", — повідомила заступниця міського голови.

Всього у Харкові першу дозу вакцини проти коронавірусу отримали 145 931 чоловік, другу — 110 432 жителі .

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.