Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Верховна Рада збереться на позачергове засідання, щоб призначити вибори в Харкові

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Засідання Верховної Ради відбудеться 30 березня.

Народні депутати вирішать, чи пройдуть вибори мера Харкова восени.

У вівторок, 30 березня, Верховна Рада України збереться на два позачергових засідання. На порядку денному одного із засідань буде питання про призначення виборів мера Харкова на 31 жовтня 2021 роки (проєкт постанови № 5292). Інформацію про це KHARKIV Today підтвердила народний депутат Марія Мезенцева.

Засідання почнуться між 10:00 і 12:00. Це визначить спікер Верховної Ради.

Позачергові засідання ініціювали понад 150 народних депутатів. Крім харківського питання, розглянуть призначення сільського голови у Львівській області, проєкт постанови про засудження подій на Банковій, припинять депутатські повноваження Ігоря Колихаєва (чинний мер Херсона) та Олександра Скічна (голова Черкаської ОДА).

Друге засідання ініціював президент. Нардепи розглянуть кілька законопроєктів.

Як писав KHARKIV Today, 17 березня профільний комітет Верховної Ради підтримав призначення виборів мера Харкова на 31 жовтня 2021 року. Зареєстрували постанову про вибори в Харкові 23 березня.

До цього комітет уже розглядав питання про призначення виборів мера Харкова. Однак передати його на розгляд Верховній Раді не змогли, оскільки не отримали необхідні копії документів від Харківської міськради — свідоцтва про смерть мера Геннадія Кернеса або рішення Харківської міськради про визнання мера померлим, була тільки заява секретаря міськради Ігоря Терехова.

Тоді нардепи написали до міськради звернення з проханням припинити повноваження Геннадія Кернеса. На сесії 24 лютого Харківська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень п'ятого мера Харкова. 3 березня Верховна Рада отримала документи з Харківської міськради.

Нагадаємо, п'ятий мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня 2020 року, причиною стали ускладнення після коронавірусу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.