Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 травня, 2021 - 10:33

Велика аварія на водоканалі в Харкові: без води залишилося Павлове Поле

Фото: Суспільне
Аварія сталася на Павловому Полі.

У КП "Харківводоканал" кажуть, що за найгіршим сценарієм вода в будинках з'явиться завтра.

7 травня на водогоні на 1-му Орському провулку, 19 А в Шевченківському районі сталася аварія. На місці працюють аварійні бригади, — повідомили в комунальному підприємстві "Харківводоканал". Надзвичайна подія сталася вранці. Ще до моменту повідомлення від жителів падіння тиску води в мережах побачили комунальники і відразу виїхали на місце.

"На цій ділянці виконуємо роботи з ліквідації пошкодження на магістральному трубопроводі діаметром 600 міліметрів. Аварійні бригади зреагували оперативно, відразу після отримання заявки виїхали на місце і обстежили протікання. Провели відключення мережі холодного водопостачання, зараз діагностуємо характер пошкодження і визначаємо обсяг робіт", — пояснив заступник генерального директора — директор комплексу "Харківводопостачання" КП "Харківводоканал" Владлен Волков.

Як повідомили місцеві жителі, аварія сталася в приватному секторі, який розташований за супермаркетом "Клас". Судячи з відео, прорвало трубу в одному з дворів, потоком вимило землю, зруйнувало асфальт на дорозі. Вода вирувала з такою силою, що машини не могли проїхати. В результаті аварії в одному з домоволодінь завалилася огорожа.

Зараз жителі Павлового Поля залишилися без води, але найближчим часом їм обіцяють відновити водопостачання з пониженим тиском.

"За найнегативнішим сценарієм, вода з'явиться в оселях вранці суботи", — повідомила прессекретарка КП "Харківводоканал" Тамара Редько.

Як писав KHARKIV Today, 19 квітня через аварію на напірному каналізаційному колекторі тимчасово відключали водопостачання в місті Лозова, селі Домаха і частині селища Панютине.

Как писал KHARKIV Today, 19 апреля из-за аварийной ситуации на напорном канализационном коллекторе временно отключали водоснабжение в городе Лозовая, селе Домаха и части поселка Панютино.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.