Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вдова Кернеса розпродає спадщину

У будівлі на вулиці Мироносицькій, 29 з'явився новий власник.

Вдова мера Харкова Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська переписала на Наталію Гусар корпоративні права на фірму "Версія", якій належить будівля на вулиці Мироносицькій, 29.

Про це повідомили у Харківському антикорупційному центрі.

Відзначимо, основним видом діяльності фірми "Версія" зазначено консультування з питань комерційної діяльності та управління. Також вона займається торгівлею товарами широкого асортименту і орендою і управлінням власною або орендованою нерухомістю.

Відповідно до системи Opendatabot, фірма "Версія" існує майже 13 років. 22 лютого 2021 року Оксана Гайсинська стала значитися в ній як засновник, до цього засновником був Андрій Шаптала — комерційний директор парку Горького і засновник кооперативів, чоловік Ольги Кирилової, яка в лютому переписала на Гайсинську акції "7-го каналу".

Раніше засновником вказували Олега Гончара, наближеного до оточення Кернеса, співзасновника фірми "Поліфарм". Остання донедавна володіла ринком на Салтівці "Соллі", який зараз належить пасинку Кернеса Родіону Гайсинському. Крім того, частку Гончара в фірмі "Паркінг +" переписали на Гайсинського.

1 березня 2021 року змінилася частка в статутному капіталі фірми з 60 000 до 600 000 гривень. Через місяць Гайсинську видалили із засновників і вписали Наталію Гусар. 5 квітня змінився і керівник "Версії": місце Ольги Солоп зайняла Валентина Гейленко. У той же день фірма поміняла адресу. Раніше перебувала на вулиці Квітки-Основ'яненка, 7, тепер — на вулиці Мироносицькій, 29 [в трьох хвилинах від Будинку рад — ред.].

Як відзначили в Харківському антикорупційному центрі, Наталія Гусар володіє ще однією фірмою "Буліт", яка також знаходиться на вулиці Мироносицькій, 29. Фірма спеціалізується на продажу одягу, зокрема шкіряних виробів. У 2012 році брала участь у викупі приміщень обласної ради на вулиці Мироносицькій, 33, проте слідство вважало, що викуп стався за зниженою вартістю.

"Варто зазначити, що зараз прокуратура судиться з людиною з аналогічним прізвищем, ім'ям та по батькові щодо повернення земельної ділянки на вулиці Куликівській", — підкреслили в Харківському антикорупційному центрі.

Як писав KHARKIV Today, у Оксани Гайсинської з'явилася земля в саду Шевченка. У січні вона увійшла до складу засновників "Дельта Аурі", яка володіє земельною ділянкою в центрі Харкова. Також в січні Оксана Гайсинська увійшла до складу засновників фірми "Флорс", яка володіє приміщеннями площею понад 300 квадратних метрів в харківському Будинку нерухомості (БТІ) на площі Павлівській, 4.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.