Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вбивство дитини у Старому Салтові: сторона постраждалих подала апеляцію

До відповідальності хочуть притягнути державу.

В апеляції просять визнати винність держави у смерті дівчинки, оскільки органи влади не звертали уваги на поведінку вбивці-підлітка.

Адвокат сторони постраждалих — батьків убитої та зґвалтованої 6-річної Мирослави Третяк подав апеляційну скаргу на рішення Вовчанського районного суду Харківської області. Про це повідомили в адвокатському об'єднанні "Донець і партнери".

"Вирок оскаржується лише в тій частині, де суд не побачив винності держави у багаторічній бездіяльності та неприйнятті заходів щодо малолітнього Б. Ф. і його сім'ї. Хоча була велика сукупність письмових доказів та показань допитаних у судовому засіданні свідків і представників органів державної влади", — сказано у повідомленні.

У адвокатському об'єднанні наголосили: вчиненню вбивства передували недоліки у вихованні з боку батьків 13-річного підлітка та посадових осіб у школі, які не реагували на жорстокість хлопця.

"Батьки Мирослави Третяк наполягають на винності держави, яка роками не діяла, і десяток державних органів належним чином не виконували своїх функцій з контролю за умовами життя і виховання Б. Ф., який, очевидно, перебував у складних життєвих умовах", — пояснили в адвокатське об'єднання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДТП із Миколою Харківським: адвокат сумнівається у результатах посмертної експертизи

Як писав KHARKIV Today, 2 грудня Вовчанський районний суд Харківської області визнав винним у скоєнні вбивства 13-річного жителя Старого Салтова Богдана Ф. і застосував до нього максимально можливий примусовий захід виховного характеру — направив до спеціального навчально-виховного закладу для дітей і підлітків терміном на три роки. У зв'язку з тим, що Богдан Ф. не досяг віку кримінальної відповідальності, до нього можна застосовувати лише примусові заходи виховного характеру.

Нагадаємо, увечері 28 липня до поліції звернулася жителька Старого Салтова і повідомила, що її 6-річна донька вийшла з двору, де гуляла з 13-річним сусідським хлопчиком і додому не повернулася. Тієї ж ночі знайшли тіло дівчинки із забоями голови і обличчя у покинутій будівлі селища. Вранці 29 липня поліція знайшла зловмисника. Ним виявився 13-річний місцевий житель. Цього ж дня підліток зізнався у вбивстві.

У суді сім'я убитої шестирічної Мирослави Третяк заявила позови до сім'ї підозрюваного, а також окремо до державних органів, від яких вимагала 100 мільйонів гривень моральної компенсації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.