Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вартість залізничних квитків не зміниться

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Таке рішення прийняли на час війни.

Тарифи збільшили лише на вантажні перевезення.

Компанія "Укрзалізниця" не підвищуватиме тарифи на пасажирські перевезення під час війни. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на голову правління "Укрзалізниці" Олександра Камишіна.

"Тарифи на пасажирські перевезення не будуть змінюватись. Це принципова позиція влади, яку ми також підтримуємо. Вважаємо, що наші пасажири на сьогодні й так подорожують в стані війни, і для них це доволі складно. Багато хто з них змушений користуватися залізницею, адже закрито авіаперевезення, ускладнено автомобільні та автобусні перевезення", — сказав Камишін.

За його словами, з 1 липня "Укрзалізниця" підвищує тарифи на вантажні перевезення, аби не підвищувати їх на пасажирські перевезення. Підвищення складатиме 70%. Як пояснив Олександр Камишін, це пов'язано з падінням обсягів вантажоперевезень, здорожчанням паливно-мастильних матеріалів та необхідністю відновлювати зруйновану окупантами інфраструктуру. 

Як писав KHARKIV Today, з п'ятниці 1 липня відновлюється залізничне сполучення між селищем Близнюки та Харковом. Електрички будуть їхати до станції "Гаврилівка".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.