Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вандали пошкодили могили загиблих героїв на Харківщині

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Невідомі потрощили українську символіку.

Жителів громади просять повідомити інформацію про вандалів.

На кладовищі по вулиці Південновокзальній у селищі Сахновщина невідомі зруйнували та пошкодили українську символіку на могилах загиблих військовослужбовців. Про це повідомили на офіційній сторінці Сахновщинської громади у Facebook.

"Могили загиблих Героїв нашої громади є святим місцем, де спочивають ті, хто віддав своє життя за нашу свободу та незалежність. Руйнування та пошкодження української символіки на цих могилах є прямою наругою над їх подвигом. Я хочу наголосити, що такі протиправні дії не тільки порушують правопорядок та громадську безпеку, але й знецінюють пам'ять та гідність наших Героїв. Ці акти вандалізму є неприпустимими, вони не мають права на існування в нашій громаді та повинні бути врегульовані відповідно до законів України", — зазначив селищний голова Сахновщини Володимир Суєцький.

Селищний голова закликав усіх жителів громади бути уважними й відповідальними та у разі наявності будь-якої інформації щодо вандалів, які пошкодили могили, звернутися до керівництва громади, поліції або інших правоохоронних органів.

"Важливо, щоб винні були притягнуті до відповідальності та понесли покарання за свої дії!", — звернувся Суєцький.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці квітня у Люботині викрали державні прапори України з двох могил загиблих українських військових. Вандалом виявився 29-річний місцевий мешканець. З якою метою чоловік крав прапори, невідомо.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.