Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вакцинація у Харківській області: з педагогами проводять інформаційні бесіди

Фото: ХОГА
У "жовтій" зоні карантину навчальні заклади зможуть працювати за умови, що 80% співробітників щеплені проти коронавірусу.

У департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації кажуть, що фактично всі навчальні заклади регіону готові до того, щоб переходити до "жовтої" зони.

З переходом до "жовтої" зони карантину навчальні заклади зможуть працювати за умови, що 80% колективу вакциновані. Такі ж вимоги пред'являються до закладів громадського харчування, кінотеатрів і інших закладів.

"У "жовтій" зоні достатньо однієї дози, це вже коли вона буде "червоною", тоді 100% педагогів мають вакцинуватися другою дозою", — пояснив директор департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Максим Хаустов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уся Україна переходить до "жовтої" зони. Які обмеження будуть у Харківській області

Найкраще педагогічні колективи вакцинуються у Харкові, у районах області хочуть підняти цей показник за допомогою інформаційних бесід мобільних бригад, які проводять вакцинацію.

"Навчальних закладів у Харківській області понад 700. Якщо розділити дошкільну, шкільну освіта, технікуми і виші, то різниця вагома. Наприклад, шкільні установи міста Харкова фактично вже готові на 80%, область ще йде до цього. Там є деякі питання, я думаю, ми вирішимо і педагоги провакцинуються. Загалом, якщо взяти усі навчальні заклади, я думаю, що приблизно половина буде працювати", — повідомили у департаменті.

На таких же умовах у "жовтій" зоні зможуть працювати заклади громадського харчування, спортивні зали та фітнес-центри, кінотеатри та інші заклади культури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще два харківських виші не підуть на онлайн-навчання

"Ми намагаємося, щоб у закладах харчування і в інших громадських закладах отримали щеплення на 80% і могли працювати далі ... Щодо бізнесу немає таких підрахунків, але багато компаній вже звернулися, щоб вакцинувати своїх співробітників", — розповів Максим Хаустов.

Як перевірятимуть, скільки людей з колективу вакциновані, а скільки ні, поки незрозуміло. У департаменті кажуть, що чекають на відповідну інструкцію з МОЗ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.