Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 червня, 2021 - 10:21

Вакцинуватися від коронавірусу у вихідний: куди йти жителям Харкова і області

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У трьох центрах вакцинації використовують китайський Sinovac, в стаціонарних — корейську Astrazeneca і американський Pfizer.

Вихідними в Харкові вперше будуть працювати три Центри масової вакцинації. Крім того, зробити щеплення від коронавирусу можна в 34 стаціонарних пунктах вакцинації на базі лікарень та поліклінік.

Харків'яни і мешканці області зможуть робити щеплення протягом усіх трьох вихідних — 19, 20 і 21 червня. Але не скрізь.

Другий тиждень поспіль братимуть в Центрі масової вакцинації на Сумській, 56 (відділення банку "Восток"). Він працює 19 і 20 червня з 9.00 до 18.00. Якщо ви вирішили прийти сюди без дзвінка, візьміть з собою паспорт. Тут застосовують китайську вакцину Sinovac.

Два нові пункти вакцинації працюватимуть 19, 20 і 21 червня з 9:00 до 18:00 за адресами:

  • вулиця Полтавський Шлях, 56 (метро "Південний вокзал", вхід в бізнес-центр з вулиць Полтавський Шлях, Євгена Котляра та Благовіщенської);
  • вулиця Шатілова Дача, 4 (метро "Наукова").

У кожному Центрі масової вакцинації працюватимуть три мобільні бригади, які зможуть проводити близько 400 щеплень у день.

Вакцину в центрах масової вакцинації можуть отримати жителі Харкова і області, які записалися в лист очікування в додатку, на сайті "Дія" або в контакт-центрі Міністерства охорони здоров'я.

У Харкові у вихідні працюватимуть 34 стаціонарних пункту вакцинації. Це міські лікарні, куди можуть прийти всі бажаючі, які уклали декларацію з сімейним лікарем. Як вони будуть приймати харків'ян 19-21 червня, до кінця неясно. За словами віце-мера Світлани Горбунової-Рубан, все буде залежати від наявності вакцин.

"Режим роботи пунктів вакцинації залежить від наявності вакцини. Як тільки ми отримали велику кількість вакцини, у нас працювали всі — і стаціонарні пункти (34), і виїзні пункти. Ви знаєте, що навіть до міської ради два дні поспіль виїжджала мобільна бригада і робили тут вакцинацію. Усе залежить від того, як ми впораємося сьогодні і завтра з тією кількістю вакцин, які нам потрібно ввести людям. Якщо закінчимо всі, що у нас є, то будемо робити тільки повторну вакцинацію, згідно з графіком і прізвищами, які є в списку на повторну вакцинацію. Ми подивимося сьогодні на кількість провакцинованих, завтра, і якщо буде потреба, будуть робити і в неділю, і в понеділок. Якщо буде потреба і буде вакцина", — повідомила чиновниця.

пункты вакцинации
Пункти вакцинації. Фото: Харківська міськрада

Перший Центр масової вакцинації в Харкові відкрився 12 червня. Він знаходиться недалеко від станції метро "Університет" по вулиці Сумська, 56 (приміщення банку "Восток"). У перші вихідні в Центрі зробили 855 щеплень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.