Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вакциною CoronaVac почали прищеплювати у Харкові

Фото: ХОГА
Через три дні після надходження вакцини, її почали використовувати.

Першими китайською вакциною CoronaVac / Sinovac Biotec зробили щеплення співробітники Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

16 квітня на базі обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні запланували прищепити цією вакциною 14 чоловік. Про це повідомив лікар-інфекціоніст Володимир Конельський, передає Харківська облдержадміністрація.

"Це інактивована цільно кліткова вірусна вакцина виробництва компанії Sinovac Biotec — Китай. Вона пройшла сертифікацію в Україні і дозволена для подальшого використання. Для завершення повної імунізації пацієнта повинна бути надана повторна доза через 28 днів після першого щеплення", — пояснив Володимир Конельський.

Лікар-інфекціоніст уточнив, дози вакцини розподілені в одноразових флаконах, а умови зберігання і транспортування досить зручні. Зберігається вакцина при 2-8 градусах тепла.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Одним з перших працівників сфери освіти, які зробили щеплення новою вакциною, став методист Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Борис Половін. Він стверджує, що рішення робити щеплення від COVID-19 приймав виважено, адже вже в травні почнеться зовнішнє незалежне оцінювання.

"Ми працюємо в системі ЗНО, спілкуємося майже щодня з великою кількістю працівників освіти — це вчителі, школярі та інші учасники тестування. Я вважаю, що в такій важкій епідемічній ситуації дуже важливо бути як захищеним самому, так і не наражати на небезпеку інших. Тому, коли нам запропонували зробити щеплення цією вакциною, я відразу погодився", — розповів Борис Половін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головний санлікар розповів, коли в Харківській області почнуть використовувати вакцину Pfizer

Як писав KHARKIV Today, 13 квітня наш регіон отримав 8520 доз китайської вакцини CoronaVac / Sinovac Biotec для імунізації 4260 чоловік. Нею прищеплять маломобільні групи населення і їх опікунів, а також тих, хто буде залучений до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.