Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В "Укренерго" розслідують причини відключення світла

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Споживачам почали подавати електрику.

Знеструмлення у багатьох регіонах України не пов'язане із дефіцитом в енергосистемі.

Близько 13:00 30 травня в енергосистемі України сталося аварійне відключення декількох магістральних високовольтних ліній. Через це зникло світло у частини абонентів у кількох регіонах, зокрема на Харківщині. Близько 14:30 енергетики розпочали заживлення.

"Наразі триває заживлення споживачів. Постачання електроенергії всім споживачам буде відновлено у найближчі години. Розпочато розслідування причин інциденту. Окремо наголошуємо, що відключення відбулися через технічні причини та не пов'язані з дефіцитом потужності в енергосистемі", — пояснили в "Укренерго".

Зазначимо, світло зникло у деяких споживачів у Києві, а також Київській, Полтавській, Кіровоградській областях та місті Одеса.

Як писав KHARKIV Today, у багатьох мешканців Харкова та області електрику вимкнули близько 13:30. Відключення сталися, зокрема, у Слобідському та Салтівському районах Харкова, Мерефі та Сахновщині. Скільки часу знадобиться на те, щоб подати електрику жителям Харківщини, у "Харківобленерго" поки не повідомляють.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.