Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В окупованій громаді на Харківщині росіяни облаштували полігон

Фото: Боровской поссовет
Борівська громада окупована понад місяць.

Для новоприбулих окупантів у місцевих забирають ковдри та подушки.

Борівська громада вже понад місяць залишається тимчасово окупованою російськими військами. В ОТГ відсутня готівка, життєво необхідні ліки, повна інформаційна ізоляція без зв'язку з рідними та зовнішнім світом. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

Місцеве керівництво інформує, що через територію громади постійно рухається ворожа техніка та військові Російської Федерації, відбувається ротація та передислокація ворожих військ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ виводить війська від Харкова на Луганський напрямок — Арестович

"Частина російських військових зосереджується у населених пунктах громади і лісах. Живуть окупанти у будинках соціальної інфраструктури і у будинках місцевих жителів, де-не-де виселяючи самих господарів у підвали та сараї. Для своїх новоприбулих вояк рашисти збирають у населення подушки, ковдри, побутові речі. На околиці одного з південних сіл громади облаштували полігон для навчання новобранців, які зайшли сюди під час останньої ротації", — розповіли у Боровській громаді.

Тимчасово громадою керує комендатура на чолі із російським комендантом. Допомагають йому місцеві колаборанти.

"Загалом на Борівщині бойові дії поки що не ведуться, але іноді чутно вибухи з боку Донецької області та міста Ізюм. У селах на півдні громади спостерігається задимленість повітря, ймовірно, від лісових пожеж у Лиманському районі", — поінформували у Борівській селищній раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Склад із аміачною селітрою підірвали у Харківській області

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.