Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В окупованій громаді Харківської області шукають школу, яку можна відкрити замість зруйнованої загарбниками

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Дітей хочуть навчати за російською програмою.

Окупаційна влада розглядає для заміни школу у селі Вище Солоне.

У Борівській громаді окупанти шукають школу, яку можна відкрити замість Ізюмської загальноосвітньої, яку самі ж зруйнували, коли захоплювали території. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"Нещодавно псевдокерівники відвідали школу у селі Вище Солоне. Її хочуть відкрити замість Ізюмської ЗОШ, яку рашисти частково зруйнували під час захоплення села. Дітей планують підвозити шкільним автобусом", — сказано у повідомленні.

Як пояснили у Борівській селищній раді, окупанти не полишають планів відновити з 1 вересня навчальний процес у школах громади. Для цього оглядають загальноосвітні заклади та намагаються вести з учителями перемовини.

Як писав KHARKIV Today, у Борівській громаді, яка тимчасово окупована, шукають любителів "русского мира" на посаду керівників шкіл.

Начальником відділу освіти окупованої громади призначили спеціаліста відділу з питань гуманітарної політики Борівської селищної ради. Саме вона розгорнула активну роботу щодо впровадження у школах у новому навчальному році російської програми. Але ремонтувати школи окупанти хочуть за рахунок батьків.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.