Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В одній з лікарень Харкова з'явилося 100 кисневих ліжок

Фото: ХОГА
Тепер у лікарні можуть прийняти 200 пацієнтів, яким потрібен кисень.

До цього в клінічній лікарні на залізничному транспорті №1, яка надає допомогу пацієнтам з коронавірусом, було всього десять ліжок зі стаціонарним киснем.  

17 травня в лікарні підключили до стаціонарного кисню ще 100 ліжок для хворих на COVID-19. Там провели кисневі траси і запустили в роботу кисневу бочку. Про це повідомили в Харківській облдержадміністрації.

"У квітні ми отримали чотири кисневі бочки для лікарень області, одну з них отримала перша залізнична лікарня. Були проведені роботи з монтажу, і зараз бочка вже працює. Також кисневу бочку ми передали ще одній залізничній лікарні — зараз там ведуться роботи з облаштування кисневих трас ", — розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

Чиновник уточнив: незважаючи на те, що ці залізничні лікарні — відомчі, облдержадміністрація передала їм в користування кисневі ємності, оскільки лікарні визначені як опорні для лікування пацієнтів з коронавірусом.

"Сподіваюся, що в подальшому залізничні лікарні і власне" Укрзалізниця" знайдуть можливість придбати собі власне відповідне обладнання. І тоді зможемо використовувати ці бочки для інших наших лікарень", — пояснив Черняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область — на четвертому місці в Україні за кількістю смертей від COVID-19

Директор лікарні Віктор Лещенко додав, що зараз в лікарні є близько 110 ліжок зі стаціонарним киснем.

"ККоли розпочиналася пандемія Covid-19, ми не були підготовлені настільки, наскільки зараз. На перших етапах обласна державна адміністрація допомогла нам концентраторами. Сьогодні ми їх маємо достатньо для практично кожного хворого. Загалом у нас 200 ліжко-місць, які зараз забезпечені повністю концентраторами та потоковим киснем", — розповів Віктор Лещенко.

Нагадаємо, наприкінці квітня в лікарнях Харківської області для пацієнтів з коронавірусом відвели 4581 ліжко. Ліжок зі стаціонарної подачею кисню було 1428. 11 травня загальний ліжковий фонд регіону, який використовується для допомоги хворим на COVID-19, становив 5065 ліжок.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.